Duchowość w życiu

Zamówienie

Cena: 25.00
Dostępny od ręki
do schowka

Infromacje

Dostępność: Na wyczerpaniu

Swami Shuddhananda Giri jest uczniem zrealizowanego mistrza jogi Paramabamsy Hariharanandy. Mistrza Hariharanandy, Swamiego Śrijukteswara, polski czytelnik mógł poznać z przekładu książki Autobiografia Jogina napisanej przez Paramabamsę Joganandę.

W dniu swoich 26 urodzin, 25 kwietnia 1995 r., Swami Shuddhananda wraz z Paramabamsą Prajnananandą przyjął z rąk Guru inicjację w zakon Swamich. Od tego czasu na życzenie Paramabamsy Hariharanandy podróżuje po Indiach i krajach Zachodu, nauczając technik Krija Jogi i dzieląc się swoją duchową wiedzą i doświadczeniem. Od 1998 roku Swamidżi regularnie przyjeżdża do Polski, gdzie jego nauka spotyka się z żywym zainteresowaniem oraz szczerym odzewem.

Duchowość w życiu jest zbiorem wykładów wygłoszonych w różnych miastach Polski w latach 2000 - 2003. Swami Shuddananda w charakterystyczny dla siebie sposób opisuje problemy i zagadnienia, które pojawiają się na drodze każdego poszukiwacza duchowego.
Swamidżi zwraca szczególną uwagę na praktyczne aspekty życia duchowego oraz podkreśla znaczenie praktyki duchowej, która winna stać się częścią życia każdego człowieka.

Przekład: Wojciech Szczepkowski

Autor: Swami Shuddhananda Giri

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także