Detoksykacja krwi i skóry

Zamówienie

Cena: 66.60
Dostępny od ręki
do schowka

Infromacje

Dostępność: Bardzo dużo

GAURI eliminuje toksyny z obiegu krwi

RAKTAPRASH pomaga w oczyszczaniu krwi, działa na dobrą kondycję skóry

SVEDAPRASH korzystnie wpływa na witalność i zdrowie tkanki skórnej

Ta ajurwedyjska kuracja oczyszczająca odpowiednia do detoksykacji krwi oraz patogenów infekcji, które gromadzą się w tkankach w wyniku powolnego metabolizmu. Do czynników przyczynowych należą niewłasciwe odżywianie, zaburzenia trawienia i wchłaniania wody, zanieczyszczenie jelita grubego, osłabiona funkcja układu odpornościowego, nadużywanie cukru, chemicznych środków pobudzających lub antybiotyków oraz emocjonalna dysharmonia.

Nalezy uzywać przez 1-3 miesiące wraz z odpowiednią dietą.

Kategorie: alergie spożywcze i skórne, infekcje, zakażenia grzybicze, kandydoza, afty, opryszczka, trądzik, czyraki, egzemy, wysypki, brodawki, pokrzywka, łuszczyca, świąd, brak energii, zmęczenie, wyczerpanieSkład kuracji:

Ajurwedyjska herbatka GAURI 1szt,

Ajurwedyjski eliksir RAKTAPRASH 1szt

Ajurwedyjski eliksir SVEDAPRASH 2szt

 

Zalecane dawkowanie dzienne:

Ajurwedyjskie herbatki ziołowe: 2-3 filiżanki dziennie

Ajurwedyjski eliksir odżywczy: Jedna łyżeczka do herbaty (tj. 5g/łyżeczka) 2-3 razy dziennie


Przygotowywanie:

Ajurwedyjskie herbatki ziołowe:

Jedną łyżeczkę do herbaty mieszanki ziołowej (ok. 2g) gotować 3-5 minut lub zalać 250 ml wrzątku i pozostawić na 10 minut do zaparzenia.

Ajurwedyjski eliksir odżywczy:

Jedną łyżeczke do herbaty spożyć samodzielnie lub popijać filiżanką letniego mleka lub wody. Do przygotowania delikatnego napoju rozmieszać jedną łyżeczkę eliksiru w 250 ml ciepłej wody. Stosować na czczo, w ciagu dnia 1 godzinę przed jedzeniem i wieczorem przed snem


Stosowanie:

Zioła himalajskie tradycyjnie gotujemy, co najmniej 3-5 minut, jeśli używane są jako środek do optymalizacji psychicznych i fizycznych funkcji organizmu. Tak przygotowany wywar ma silniejsze działanie, delikatniejszy smak i pozytywnie wpływa na nasze trawienie, które jest niezbędne do właściwego wchłaniania korzystnych wyciągów z ziół himalajskich. Herbaty pijemy jako część całodziennej ilości płynów przez cały czas trwania kuracji aż do odzyskania pożądanych funkcji organizmu. W przypadku ziołowej kuracji oczyszczającej herbatę pijemy przez 1-3 miesiące, zgodnie z dawką podaną na opakowaniu. Po spożyciu każdego opakowania robimy tygodniową przerwę.

Zalecamy stosowanie maksymalnie dwóch różnych herbat w tym samym czasie. Więcej herbat możemy zmieniać w trybie dziennym lub tygodniowym, jeśli używamy ich do normalizacji typowych przejawów naruszenia równowagi zdrowia fizycznego lub psychicznego. Herbaty pijemy zawsze oddzielnie i to w odstępie jednej godziny. Jeśli herbatki używamy tylko jako środka wspierającego lub pobudzającego, możemy zioła jedynie zaparzać bez ograniczenia okresu stosowania. Dla optymalnego działania herbaty ziołowej pijemy ją jako ciepły napój przed jedzeniem. Specyficzny smak każdej herbaty jest częścią efektu terapeutycznego działania i odpowiada właściwościom sześciu smaków. ajurwedyjskich. Dlatego nie zaleca się dodawania do herbatki żadnych substancji słodzących.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej