Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

DABUR NEEM PASTA PRZECIW PRÓCHNICY DUŻA AŻ 200g !!

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu DABUR NEEM PASTA PRZECIW PRÓCHNICY DUŻA AŻ 200g !!

DABUR NEEM Germ Protection pasta do zębów

200g

Pasta do zębów Dabur Herb'l Neem została opracowana z dobrocią Neem, która od wieków jest używana do pielęgnacji jamy ustnej. Neem to sprawdzony środek, który zwalcza bakterie powodujące problemy i pomaga chronić przed powszechnymi problemami stomatologicznymi.  Neem ma również silne właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do pielęgnacji jamy ustnej.

Pasta do zębów Dabur Herb'l Neem jest wolna od fluoru i parabenów, Została specjalnie opracowana, aby zapewnić przyjemne odczucie w ustach po szczotkowaniu.

Wzmacniające zęby i dziąsła. Miodla indyjska (Neem) to roślina pochodząca z Indii. Wszystkie jej części (nasiona, liście, kwiaty i kora) znajdują zastosowanie w indyjskiej medycynie tradycyjnej (ajurwedzie) ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, antywirusowe.

Skład: Calcium Carbonate, Water, Glycerine, Extracts Of Babul, Bakhul, Lodhra , Jamun & Akarkara, Silica, Sodium Lauryl Sulphate , Flavour , Honey , Nee, Leaf Extract, Xanthan Gum, Sodium Silicate , Sodium Saccharin , Sodium Benzoate , Benzyl Alcohol,ci75810

Producent: DABUR

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: